Блог

Закон України “Про валюту і валютні операції”: переваги та недоліки pic 2018-07-06 pic 11:02:25

4 липня Президент підписав ЗУ "Про валюту і валютні операції", який започаткує нову політику в валютному регулюванні. Хоча закон ще не скоро набере чинності, ми підготували аналіз основних резонансних моментів, враховуючи історію прийняття та висновки експертів.

Перейти до статті Some issues regarding the taxation of remuneration of lecturers from Ukraine for the services provided at the conference pic 2018-07-05 pic 12:35:27

How to deal with a non-resident if he/she has decided to pay a fee to a conference lecturer in Ukraine through a hotel? What are the tax implications for non-residents and hotels see below in our two questions/answers.

Перейти до статті Огляд судової практики із іноземним елементом pic 2017-11-13 pic 13:16:13

До Вашої уваги короткий огляд рішень судів, що стосуються питань встановлення факту резиденства/нерезиденства (в тому числі податкового), а також процедури втрати громадянства України.

Стосовно встановлення факту податкового резиденства, то рішення Печерського районного суду міста Києва - прецедент, оскільки самої процедури встановлення факту  законодавством України не визначено. Раніше, єдиним способом визначити такий статус -  був спосіб самостійного його визначення відповідно до критеріїв, передбачених в законодавстві. Цей спосіб і підтримували податкові органи.

Перейти до статті Спрощення правил працевлаштування та тимчасового проживання іноземців/осіб без громадянства в Україні: правовий огляд pic 2017-09-26 pic 16:13:15

27 вересня 2017 року набирають чинності зміни до законодавства України в частині працевлаштування іноземців/осіб без громадянства та отримання ними посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Зміни передбачено Законом України від 23.05.2017р. №2058-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій".

Перейти до статті