ПРАКТИКИ

Ми розуміємо потреби Клієнта та застосовуємо комплексний підхід в обслуговуванні. Разом із вивченням законодавчої бази, судової та міжнародної практики, використовуємо такі інструменти, як аудит, переклад, запити на отримання офіційної інформації від державних органів.

Отримати консультацію

ПРАКТИКИ

Адвокатські послуги – вирішення спорів

Lex Proxy надає широкий спектр послуг із вирішення спорів. Така діяльність передбачає захист інтересів Клієнтів у загальних та спеціалізованих судах.

Взаємодія з державними органами

Юристи нашої компанії допоможуть Вам досягти поставлених цілей шляхом побудови стійких та ефективних відносин з представниками державних органів, а також громадськими радами при міністерствах.

Супровід бізнесу

Кожен бажає бути впевненим у правильності ведення власного бізнесу на всіх його етапах – від становлення до здійснення важливих трансакцій. Сильні практичні навички, напрацьовані роками, та глибока галузева експертиза є ключовими елементами нашої професійної компетенції. 

Інтелектуальна власність

Знання та досвід консалтингу у сфері інформаційних технологій дозволяють надавати якісні послуги захисту інформації, прав на доменні імена, авторських прав, а також використання комп’ютерних програм, підготовки ліцензійних договорів.

Податковий та інший консалтинг

Податкове прогнозування та оптимальні рішення є запорукою Вашої успішної бізнес-моделі.

Міжнародна практика

Наявність "іноземного елементу" в діяльності Клієнта потребує особливого підходу.